Reference
naše poslední provedená práce..

reference

Luxusní rodinný dům u Prahy, který využívá moderní střešní krytiny a kompletní měděné klempířské prvky, samozřejmě vše ve stejné barvě...

více

Nabízíme Vám
novou střechu na míru se zárukou...

Prosakuje Vaše stávající střecha nebo je jinak poškozená? Střechu opravíme a případně zaizolujete i podkroví. Vše je na vzájemné domluvě. Náš zákazník náš pán - staré pořekadlo, kterým se však pořád řídíme!

Stavíte a potřebujete novou střechu pro svůj dům? Kontaktujte nás a nechejte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku a projekt! Rádi Vám poradíme při výběru materiálů v rámci Vašich možností. Realizujeme projekty všech velikostí a to kdekoliv po České republice.

V našem portfoliu najdete kompletní nabídku služeb, která souvisí se střechami:

1. Pokrývačské práce
Naši profi pokrývači realizují nejvíce šikmé střechy, které jsou v současné době nejrozšířenější. Pokrýváme však také ploché střechy, které mají na trhu pořád své místo...

2. Klempířské práce
Klempířské práce jsou nedílnou součástí realizace střechy. Důležitost klempířských prací tkví v zajištění dokonalého odvodu srážkové vody ze střechy a udržení suchého prostředí pod střechou.

3. Tesařské práce
Mezi tesařské práce patří výroba nosných konstrukcí střech, tedy základu každé nové střechy. Ať potřebujete střechu novou nebo provádíte rekonstrukci, vyrobíme Vám nosníky na míru!


reference

O serveru

Tento web byl spuštěn na jaře roku 2011. Informuje a nabízí střechy na míru - pokud renovujete nebo stavíte novou střechu, vyberte si nás!
Pokrývačství, klempířství a tesařství - střecha na míru pro Váš dům!

Rychlý kontakt

Jindřich Korec
Mobil: +420 603 815 521
Fax: +420 354 602 983
Web: www.pokryvacstvi-strechy.cz
Email: jindrakorec@seznam.cz