Reference
naše poslední provedená práce..

reference

Luxusní rodinný dům u Prahy, který využívá moderní střešní krytiny a kompletní měděné klempířské prvky, samozřejmě vše ve stejné barvě...

více

Ceník práce
aneb kvalita nemusí být drahá...

Ceny jsou specifické pro každý projekt. Každý zákazník totiž volí jiný typ materiálů, rozměry střechy jsou jiné a projekty jsou realizovány po celé České republice. Není tedy snadné určit "univerzální ceník", podle kterého by se mohli všichni řídit. Pro představu ale níže uvádíme orientační ceny z jednoho z našich projektů.

Z čeho se skládá výsledná cena Vaší nové střechy? Mnoho lidí se domnívá, že stačí koupit střešní tašky, dovézt je na místo a naskládat na střechu - zjednodušeně řečeno. Ve své podstatě mají pravdu. Předem je však nutné vše dobře spočítat (aby materiál nechyběl či nezůstával), samozřejmostí je výběr vhodného materiálu - ne vždy je dobré vybírat to nejlevnější a ne vždy znamená to nejdražší "to nejlepší". Základ střechy musí být také bytelný a je tedy potřeba kvalitní tesařské práce. A k čemu by byla nová střecha bez okapů a dalších klempířských prvků? Připočítejte dovoz a řemeslnou práci a získáte hrubou cenu projektu. V případě dalších specifik - střešní okna, zateplení atp. se cena samozřejmě zvyšuje.

Příklad: Projekt rodinného domu Praha - celkem 261 500,-

Materiál 180 000,-
- plocha střechy cca 80 metrů, měděné klempířské prvky, izolace

Práce 45 000,-
- pokrytí střechy, klempířina, izolační práce

Ostatní 36 500,-
- dovoz, střešní okno....


reference

O serveru

Tento web byl spuštěn na jaře roku 2011. Informuje a nabízí střechy na míru - pokud renovujete nebo stavíte novou střechu, vyberte si nás!
Pokrývačství, klempířství a tesařství - střecha na míru pro Váš dům!

Rychlý kontakt

Jindřich Korec
Mobil: +420 603 815 521
Fax: +420 354 602 983
Web: www.pokryvacstvi-strechy.cz
Email: jindrakorec@seznam.cz